Nakliye Konteyner Kafeler

Son zamanlarda nakliye konteynırlarının son derece popüler hale gelmesinin bariz nedeni, uygun fiyatlı olmalarından kaynaklanmaktadır.

Hijyenik ve Çevre Dostu Kafeler

Konteyner Kafelerimizi, kolay temizlik için paslanmaz çelik tezgahlar ve kıvrımlı zemin içeren bir Gıda Hazırlama standardına göre inşa ediyoruz.

Taşınabilir Perakende Çözümler

Nakliye konteynerler, depolama ve nakliye amaçları ile iyi bilinmesine rağmen, başka yararlı ürünlere de dönüştürülebilirler.

02
01
/ 00
01
01
/ 00
Konteyner Cafe

Konteyner Cafe

Konteyner Cafe, depolama ve nakliye amaçları ile iyi bilinmesine rağmen, başka yararlı ürünlere de dönüştürülebilirler. Kafelere, barlara, kiosklara ve mağazalara kolayca yeniden uyarlanabilirler.

Yeni Nesil, Konteyner Cafe Türkiye’deki yeni girişimcilere kendi kafe, kahve dükkanı veya pop-up mağazasına sahip olma fırsatı sunmaktadır.

Mahallenizdeki olaylarla tanışıyorsanız, nakliye konteyneri kafelerinin bu günlerde ortaya çıkma oranını fark etmiş olmalısınız. Bu bir tesadüf değil. Aksine, gittikçe daha fazla insanın konteyner cafe kullanarak kendi kafelerini kurmanın ne kadar kolay ve ucuz olduğunu anlamaya başlaması nedeniyledir. Kuşkusuz, nakliye konteynerler düşük bütçelerle çalışan gelecek vaat eden uluslararası girişimciler için ideal bir seçimdir.

İletişim

Konteyner Cafe Fiyatları

Bir kafe kurmayı planlıyorsanız, ancak bütçeniz geleneksel bir ticari kira alanı sağlamak için çok düşükse, bir konteyner cafe fiyatları ile bütçenize uygun çözümler bulabilirsiniz. Bununla birlikte, kafenizi neden bir nakliye konteyneri ile inşa etmeniz gerektiğinden hala şüpheniz varsa, bu konteynerleri kullanmanın avantajları tüm şüphelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır ve sizi işletmeniz için doğru strateji hakkında bilinçli bir karar vermeniz için motive edecektir.

Konteyner kafelerinin bugün bu kadar popüler olmasının birkaç nedeni var. Bu nedenlerden bazıları sizin ve işletmeniz için kişisel olabilirken, diğerleri toplumun iyiliği için olabilir. En önemli nedenlerinden bazıları ise konteyner cafe fiyatları olarak değerlendirilmektedir.

Konteyner Cafe Maliyeti

Son zamanlarda konteyner cafelerin son derece popüler hale gelmesinin bariz nedeni, uygun fiyatlı olmalarından kaynaklanmaktadır. Giderek daha fazla insan, işlerini konteynerlerle kurmanın ne kadar kolay ve ucuz olduğunun farkına varıyor. Tabii ki, konteyner cafe maliyeti yeni başlayanlar için ideal bir seçimdir, çünkü geleneksel ticari kira alanı onlar için çok pahalı olabilir.

Hiç şüphe yok ki, konteyner cafe maliyeti etkin faydalar ve Türkiye'deki girişimcilere işlerini başlatmak için kolay yollar arayan bir dizi başka fırsat sunuyor.

Dünya çapında bol miktarda nakliye konteyneri tedariki sayesinde, bir kafeye dönüştürmek için bir tane satın almak oldukça ucuzdur. Konteyner Cafe Modelleri maliyet tasarrufu ile yeni işletmeler ve sermayeyle sınırlı olan işletmeler için önemlidir.

Konteyner Cafe Modelleri kolayca hareket ettirilebildiğinden, yeni işletmelerinize, kurulum için mükemmel yer ve tasarruf imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ürünleriniz ve hizmetleriniz için en fazla talebin olduğu yerlere izin alabilirsiniz. Ancak, kafe yapmak için nakliye konteyner kullanmanın daha fazla yararı vardır.

Cafe Büfe Konteyner, bir konteyner içine yerleştirildiği için, hareket ettirmek konteyneri hareket ettirmek kadar kolay olacaktır. Bu, konteyner kafelerini, bir motorlu araca sahip olmanın ve bakımını yapmanın tüm zorlukları olmadan bir gıda kamyonunun daha kalıcı bir versiyonu haline getirir. Etkinliklere ve festivallere hitap etmek için dolaşmak isteyen kafeler için mükemmel bir çözümdür.

Cafe Büfe Konteyner, çalışma tesisatlı uygun bir mutfak da dahil olmak üzere geleneksel bir mutfağın tüm olanaklarına sahip olabilir. Bu, servis edilen yiyeceğin insan tüketimi için temiz ve güvenli olmasını sağlar.

Yenilikçi ve Yaratıcıyız..

İşimizde yenilikçi adımlar atıp yaratıcı fikirler sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin isteklerini en profesyonel ölçüde karşılıyoruz.

Projeler
Şubeler
Ödüller
Müşteriler
Biz Kimiz?

Neden Biz?

Konteyner Cafe Üretimi

Konteyner Cafe, şu anda 4 depoya sahip olan Türkiye'nin bağımsız olarak sahip olduğu en büyük boş konteyner parkı operatörüdür.

Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de nakliye sektörüne hizmet vermektedir.

On yılı aşkın süredir Konteyner Holding, Türkiye pazarı için çelik nakliye konteynerleri satıyor, kiralıyor ve değiştiriyor ve bu uzun süredir devam eden operatöre uzmanlığımıza katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Yeni veya kullanılmış konteynerler, satın alma, kiralama veya değiştirme işlemleriniz için, önce bizi düşünün ve bugün güler yüzlü ve yardımsever personelimizle sohbet edin.

(0553) 643 36 85

İnsan Odaklı Yaklaşım

(0553) 643 36 85

cafe@konteynerholding.com

Osmangazi Mah. Bilali Habeşi Cad. Mezarlık Sok. NO:12/14
Samandıra / SANCAKTEPE

İletişim Formu ve Harita
Konteyner Cafe